Wyjątkowe i tylko w naszej Akademii festyny odbywające się w plenerze i to 3 razy do roku.

Co roku nasze Smykoludki ze swoimi rodzicami mają okazję się spotkać podczas trzech imprez plenerowych organizowanych przez nasze Przedszkole.

Są nimi:
  • grzybobranie – we wrześniu
  • jasełka – w grudniu
  • rajd pieszy – w maju.
Skupiają one nie tylko obecnych naszych przedszkolaków ale również absolwentów oraz grono przyjaciół naszego przedszkola. Tradycyjnie każde takie wydarzenie wieńczy wspólna biesiada a poprzedza ją wędrówka lub też widowisko sceniczne.

Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Grzybobrane
Rajd rodzinny
Rajd rodzinny
Rajd rodzinny
Rajd rodzinny
Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top