Projekty

- Ogólnopolski Projekt EdukacyjnyCel główny projektu:
Głównym celem ekologiczno- plastycznego projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury!” jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste.

Projekt Edukacyjny: W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie

Realizowany w grupie Orliki – 6latki oraz Bystrzyki – 5latki

Głównym założeniem projektu jest pobudzenie do działań ekologicznych poprzez zabawę.
Projekt ten ma zachęcić dzieci do odkrywania świata, ma pobudzić kreatywność, ma dawać radość tworzenia oraz pokazać jak wiele zależy od nas samych.

Projekt Edukacyjny: Dookoła Polski

Realizowany w grupie Orliki – 6latki

Głównym założeniem projektu jest przez 8 miesięcy jak najlepsze poznanie historii, legend i ważnych miejsc związanych z różnymi regionami Polski.

Projekt Edukacyjny: Od zabawy do czytania

Miejsce wdrożenia projektu: Przedszkole przyrodniczo - edukacyjne "Smykoludki"
Grupa: 4 latki
Czas realizacji: Rok szkolny 2022/2023

Projekt jest opisem działań zmierzających do zainteresowania dzieci nauką czytania, która jest niewątpliwie procesem długim i złożonym. W trakcie jego realizacji będę stwarzać sytuacje sprzyjające nauce przez zabawę, tak, aby dziecko czuło się szczęśliwe, uwierzyło w siebie i we własne możliwości. Odnoszenie sukcesów w zabawie to najlepsza motywacja do nauki czytania.

Ogólnopolski Program Edukacyjny Angielskie Bajanie: klasyka baśni multisensorycznie.

Program „Angielskie Bajanie: klasyka baśni multisensorycznie" przenosi dzieci w świat najpiękniejszych klasycznych baśni, które czytane są w języku angielskim. Baśnie wplecione są w tok zajęć lub warsztatów w taki sposób, by aktywizować dzieci zarówno językowo, jak i we wszystkich innych obszarach rozwoju. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podejścia multisensorycznego w nauczaniu języków.

EDYCJA II

to projekt mający na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach języka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych”. Będa to dni powiązane z przyrodą jak: Dzień Dyni i Dzień Jabłka, a także śmieszne i bardzo oryginalne wydarzenia: Dzień Kropki, Dzień Parasolki.

Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top