Nasze Przedszkole zakwalifikowało się do projektu "Z Darami Natury Świat Nie Jest Ponury".
Jest to projekt o charakterze ekologiczno-przyrodniczym mającym na celu uwrażliwić dzieci na tematykę związaną z recyklingiem jak i dbaniem o nasze środowisko.
Warunkiem otrzymania certyfikatu jest wykonanie minimum 10 z 20 zaplanowanych działań. Zatem czeka nas dużo pracy i świetnej zabawy.
Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top