Wraz z Nowym Rokiem do naszego Smykoludkowa przybyła grupa artystyczna "Kulturka", aby opowiedzieć Nam jak ważne w muzyce jest tempo. Przecież każdy z nas jest inny i w swój niepowtarzalny sposób wyjątkowy. Razem z muzykami i papugą Poli bawiliśmy się tempem w muzyce. Dowiedzieliśmy się, że każdy utwór ma swoją konstrukcję, ale to od wykonawcy zależy jak go zagra. Czyż nie podobnie jest z tempem naszego życia? Kiedy kogoś popędzamy lub spowalniamy? Dlaczego to robimy? I co z tego wyniknie? Dzięki temu wspaniałemu spotkaniu Smykoludki przekonały się jak ważne jest nasze naturalne tempo.

kulturka_nie_wolno23_wiad_1
kulturka_nie_wolno23_wiad_2
kulturka_nie_wolno23_wiad_3
kulturka_nie_wolno23_wiad_4
kulturka_nie_wolno23_wiad_5
kulturka_nie_wolno23_wiad_6
kulturka_nie_wolno23_wiad_7
kulturka_nie_wolno23_wiad_8
kulturka_nie_wolno23_wiad_9
kulturka_nie_wolno23_wiad_10
kulturka_nie_wolno23_wiad_11
kulturka_nie_wolno23_wiad_12
kulturka_nie_wolno23_wiad_13


Balik karnawałowy - już wkrótce.....

Nasi partnerzy
Fenom Pływalnia Atlantis Malta Ski Stoważyszenie Benek Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe Azs Poznań Tu Naramowice ASGO TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top